| doareu876345 a întrebat:

Bună ziua.Mi-a zis cineva ca se poate face un amestec între violet de gentiana și albastru de metilen pentru a ma vopsi în cap. Era un anumit număr de picături, dar am uitat numărul acestora.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce ti neaparat sa te vopsesti cu acest amestec? Sunt atitea nuanțe frumoase de la londa loncolor etc.

| sierra1 a răspuns:

Nuanță adorabilă, in raport 3/1

| doareu876345 explică (pentru sierra1):

Nu înțeleg comentariul pe care l ați adăugat. puteți fi mai explicit, va rog?

| sierra1 a răspuns (pentru doareu876345):

Violet de gentiana 3 părti și albastru de metilen 1 parte

| Dark7Soul a răspuns:

Bagă toată sticla.

| doareu876345 explică (pentru Dark7Soul):

Hai sa jucam un joc: tu ti vezi de treaba ta, iar eu de a mea.
hai, succes.