| Dina2306 a întrebat:

Hei
Cu ce imi pot vopsi parul albastru sau violet dar sa reziste?
Am auzit de albastru de metil si de violet de gentiana, dar nu prea rezista.

Răspuns Câştigător
| Lora12319 a răspuns:

Parerea mea, mai bine incearca un sampon nuantator, pentru ca acesta nu contine amoniac si nu iti distruge nici parul.Inainte sa iti cumperi, citeste din ce e facut, ca nu cumva sa fii alergica la ceva.Eu mi-am comandat de la Lady`s, e 6.5 lei.Este ieftin dar este foarte bun.Mie imi place foarte tare si nu iti distruge parul (ma refer ca nu il deterioreaza, nu se rupe...etc).
Sper ca te-am ajutat big grin

P.S.Mai bine tine cont de sfatul meu pentru ca multi au regretat daca au folosit alte produse, am citit un blog happy

1 răspuns:
| DytzuDubstep a răspuns:

Nu prea gasesti la magazin albastru... du-te la un profesionist, o sa coste dar o sa tina, daca nu continua cu albastru de metil ca e bun