| Mariavasile a întrebat:

Bună ziua, mi-am decolorat jumătate din parul meu și acum este jumătate negru și jumătate castaniu, dacă îmi cumpar vopsea închisă la culoare parul blond se va închide? Sau trebuie neapărat sa ma vopsesc la salon?

2 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Dacă îți cumperi culoare închisă și pui peste blondul decolorat sigur că o să se prindă. Doar culorile mai deschise se prind greu, cele mai închise se prind sigur.

| ViolaTM a răspuns:

Poţi pune orice culoare vrei acun. Şi
Iese uniform. Dar să fie foarte închisă. Dacă vrei roşu ia roşu inchis.
Dacă vrei brunet i-a ciocolatiu. Ca să fie uniform nu de alta.