| Teo2012 a întrebat:

Buna ziua, o intrebare ce am nevoie sa imi vand hainele personale in piețe. Sa nu am probleme

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pe langa olx, stiu ca cei care cumpara sau vand haine stau pe aceasta platforma dedicata domeniului https://www.vinted.ro

| Teo2012 explică (pentru Simpatic):

Am incercat, dar nu am reusit nimic sa vand.

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu iti recomand sa le vinzi online, nu in piete unde risti sa primesti amenda si bataie de la personajele care au monopolizat piata.

| Teo2012 explică (pentru dullcat):

Multumesc, ai dreptate

| ioana748 a răspuns:

Buna ziua,
Sunt targuri care organizează genul acesta de comerț, unde platiti o taxa de intrare si atat.
Mai exista posibilitatea online, olx de exemplu, unde nu este nici o problema daca nu faceti comerț continuu cu acelasi gen de produse.Stiu cei de la fisc sa faca diferența.