| Brunette_Maria_1996 a întrebat:

Prin septembrie m-am vopsit negru albastrui si nu mai vreau negru, asa ca l-am lasat din septembrie pana acum fara sa ii dau cu vopsea, si intr-adevar s-a decolorat putin, la sare e chiar castaniu. Nu vreau sa ii aplic decolorant si nici decapare pentru ca il am lung si nu vreau sa se distruga. Credeti ca mi-ar iesi un ciocolatiu, cam un 3'95 numarul fara sa aplic nimic altceva? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca iti faci un decapaj la un salon bun nu ai de ce sa-ti fie teama ca va fi distrus. Eu am avut un castaniu si ma saturasem de el si m-am dus la salon, mi-am facut decapajul si aproape era de culoarea mea naturala, apoi am revenit pentru a-mi face in nuanta pe care o doream. Intotdeauna culoarea neagra este cea mai complicata, iese greu, sa ca numai un decapaj te-ar ajuta sa scapi de ea, astfel nu ai cum sa-ti iasa culoarea pe care o doresti.

| tintareco a răspuns:

Ar trebui să aplici totuşi, vopsea din gama syoss Ciocolatiu Auriu 3-86 pe părul nespălat de cîteva zile.

Răspuns utilizator avertizat
| Brunette_Maria_1996 explică:

Ma refer sa aplic vopsea, nu chair nimic, dar doar vopsea ca nu stiu dar daca m-am explicat bine happy