| mrBean008 a întrebat:

Daca mobila din camera e inchisa la culoare,de un maro inchis cu mice pete negre,cu ce culoare ar trebui sa varuiesc peretii?(parchet auriu,covor auriu, perdele verzi inchise)

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Ceva f deschis. Alb ( care nu e deloc greu de intretinut, folosesti var lavabil si cand se murdareste poti sa stergi cu un burete ud sau poti sa dai peste cu putin var si nu se vede ) sau poti sa incerci un verde foarte foarte deschis, sa mearga cu perdelele.

1 răspuns:
| Meryem027 a răspuns:

Cu alb.E ceva mai greu de întreţinut, dar deja ai ceva culori în cameră şi nu e bine să încarci prea mult. E bună combinaţia ta de până acum! O zi bună!