| Ramona59 a întrebat:

big hug Se apropie ziua de nastere celui mai bun prieten al meu si nu stiu ce sa-i iau... vreau sa-i cumpar ceva semnificativ, dar nu stiu ce. M`ati putea ajuta?big grin

7 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Eu o tin tot pe a mea si anume,cred ca cel mai frumos cadou pe care il poti darui unui barbat,este un ceas.
Nu trebuie sa fie iesit din comun,fianciar vorbind,dar cu siguranta,e cel mai elegant dar cadou si mai potrivit,pentru un tip.
Va ramane cu ceva amintire de la tine si chiar daca se va strica,pentru ca si,, timpul expira,, il va pastra intr un lc, numai de el stiut!
Numai bine!

| parazitu007 a răspuns:

Ofera-i placeri trupesti. priveste partea buna nu costa bani laughing

| Cllaau22 a răspuns:

Cumpara-i un ursulet cu o inimioara Pe care scrie " I love you! "

| AlexXbox360 a răspuns (pentru Cllaau22):

A spus ``cel mai bun prieten``!

| Ramona59 explică:

Ii cel mai bun prieten al meu, nu iubitul meu, el are deja o iubitalaughing

| AlexXbox360 a răspuns:

Daca vrei sa ii cumperi ceva la care va tine toata viata gandeste-te ce hobby-uri are. Daca ii plac jocurile i cumperi un joc pe care si-l doreste. Care este filmul lui preferat din toate timpurile? I cumperi filmul lui preferat la calitate bluray pe care il va pastra si isi va amintii toata viata de la cine il are. pa pa

| PaulaRoby2000 a răspuns:

Stii ai putea sa ii cumperi o inimioara cu numele lui! Sau sa ii dai un sarut cald din inima!" Banii nu aduc fericirea unui om "!