| Deea236 a întrebat:

Buna ziuaa! :* Am probleme ten! Am pete rosii si cosuri pe frunte si pe obraz sad Ma gandeam sa incerc crema de LOCOID, chiar e bun?

Fundita! ♥

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la dermatologie, lasă tratamente după spusele altora.
Pa, pa.

| Alexandra_1434 a răspuns:

Si eu am la fel, nu le zgamaia sau rupe.Mie cu timpul au inceput sa imi dispara, nu lua creme degeaba si eu am vrut sa iau, dar mai rau fac, poti ajunge la boli de piele.Asteapta si vor disparea. Funta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!♥
Lasă cremele, îţi fac mai mult rău decât bine.
Îţi recomand să foloseşti mai bine o mască pe bază de acid salicilic, sau dacă nu tinctura de propolis dă rezultate foarte bune, foloseşte săpunul cu sulf, usucă coşurile.
Te pup!

| ஐKatsu a răspuns:

Hey, eu iti recomand crema Bioderma o gasesti in farmacie http://www.google.ro/......tp?/search
E foarte buna, folosire: seara si dimineata, mai intai cureti fata cu sapun/clatire si apoi aplici crema.
Sunt sigur ca iti vor disparea cosurile;)
Lui sora mea intr'o saptamana nu mai avea nici urma de cos si semne ( sa nu iti storci cosurile, pentru ca iti vor aparea semne );):o3