| yuhu a întrebat:

Ba frate! am avut multe cosuri inainte si acum mi-au disparut. Dar am o problema: Mi-au ramas cicatrici! Am niste "gauri" in obraji acolo unde candva erau cosuri. A, si mai am si niste pete rosii pe sub ochi si pe frunte.

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Acele pete si semne vor disparea de la sine in cateva luni-ani (in functie, cat de adanci/grave sunt urmele). Apa termala de la Avene si crema de galbenele, plus vitaminele E si A (pe cale orala), ti-ar fi de un real ajutor, pielea ta s-ar reface mai repede. Dar sunt si tratamentele cu laser (da o cautare pe google), care rezolva si problemele cele mai grave (nu cred, ca e cazul tau). Succes! Numai bine!