| 2l3xandra a întrebat:

Bunaa
asta vara m`am vopsit roscat de fapt un castaniu violin si in dimineata de revelion m`am vopsit cu o vopsea garnier nuanta blond superb mie mi-a iesit un blond coniac imi place cum mi-a iesit dar problema este ca azi dimineata m`am uitat in oglinda si mi se deve roscatul fara sa imi fi spalat parul ca sa zic ca mi-a iesit vopseaua din par
intrebaea mea este ce pot face pana incepe scoala sa nu se mai vada roscatul fara a ma vopsi din nou pentru ca daca ma vosesc din nou asa repede imi stric parul si faa apa oxigenata deoarece imi este frica sa nu il ars...mersi anticipat si ce solutie merge mai bine primeste fundita iar celelalte folositor+inteligent:*

4 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Nu prea ai ce face decat sa te vopsesti. Sau tunde-te. Adica doar firele roscate.

| Miruna1279 a răspuns:

Buna!

Cred ca vopseaua Granier blond nu a fost de buna calitate. Nu prea vad alta solutie decat sa te vopsesti din nou. sad

Sper ca te-am ajutat!

Pa-pa.

| ilegale a răspuns:

S. a luat vopseaua din cauza ca ai dat blond pe roscat. te mai vopsesti odata si iti ramane culoarea pe par mai mult timpwinking

| TVDlover a răspuns:

Auch! nu cred ca ai ce sa faci decat sa te ytunzi sad