| varcopisicul a întrebat:

Bunăă! Ce părere aveți despre șampoanele și balsamele de la Cien? numai pe astea le văd în Lidl și sunt curioasă cât de bune sunt

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Reviurile internationale spun ca sunt de slaba calitate, produsele Cien.

| GabiDumitrescu a răspuns:

La cit costa, sunt ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc gelul de dus de la Cien și mă declar mulțumit. Aproape la fel cum este gelul de la Avon, doar ca la preț de 3x mai mic. Șamponul Cien nu as avea curaj sa folosesc. Eu folosesc doar Clear.

| brokxy a răspuns:

Eu folosesc sampon Cien pentru volum si stralucire de la Lidl. Ala verde. Sincer sunt foarte multumita! Imi da un volum grozav si stralucire, Chiar mult mai bun decat Head and Shoulders sau alte marcii.

| 4ndr33y a răspuns:

Cien e marca proprie Lidl, nu sunt extraordinare, de aici si pretul.

| OAly a răspuns:

Sunt acceptabile.

| NicolaeAnton26 a răspuns:

La raport calitate - preț? bune.
Calitate? *LOL* mă abțin.
Eu unul folosesc doar șampoane și deodorante Nivea, dar am încercat mai de mult și Cien. Pur și simplu nu se compară...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru NicolaeAnton26):

Mai recent au aparut si chestii de la Cien mai "premium" ca sa le zic asa. Ar merita sa incerci ceva similar ca pret cu produse Nivea si sa revii cu o parere. Eu folosesc de exemplu samponul ala cu cafeina, aparut mai recent la Lidl (sub un an, cred). Cien, dar ca pret mai spre gama mid-range (vreo 12 RON parca e flaconul de vreo 300 ml).

| Georgiana230 a răspuns:

Fix pe măsură prețului sunt