| AmericanCookie a întrebat:

Ati incercat produsele marca Cien de la Lidl? V-au placut? M-ar interesa in special sampoanele.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Da, am incercat :X
Deci:
Un gel de dus cu trandafiri si unul cu lamaie:X
Fac o spumita fresh si miros frumos!
Nu usuca pielea

Crema de maini:
Miroase frumos si hidrateaza super bine

Sampoanele:
Fac ceea ce promit, sunt ok (am renuntat la ele)
balsamutile de par sunt iar foarte ok

Au pretul super mic
:X
pa-pa

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am incercat doar gelurile de dus si sincer nu ma dau in vant dupa ele

| Reiikó a răspuns:

Samponul este bun iti face parul matasos si frumos! happy

| Pufi1999 a răspuns:

Da, am spuma si fixativ si sunt foarte bune

| Katoky a răspuns:

Sumnt produse bune

| MetalHead04 a răspuns:

Cred ca imi cade parul de la sampoanele alea si balsamurile thinking

| EmanuelaZ a răspuns:

Eu am incercat gelul de dus si nu mi-a placut. Dar poate sampoanele sunt ok, nu stiu.

| torresbydragos a răspuns:

Da,am chelit de la ele.Succes la chelit.

| Ali1234 a răspuns:

Da am incercat de la Cien, sunt bune dar de la Lidl nu am incercat niciodata.

| Pericoldeexplozie a răspuns:

Da ....sampoanele de la Cien iti fac parul matasos...si creme de maine este foarte buna.si miroase frumos puppy dog eyes

| aily a răspuns:

Da sunt bune produsele happypoti sa le incerci cu incredere.