| Kamy4 a întrebat:

Bunaa.Maine seara merg cu prietenii in club dar nu stiu cu ce sa ma imbrac. Ma puteti ajutaa. Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Îngheţatăăă3310 a răspuns:

Buna, Kamy. Poti sa te imbraci cu niste colanti/pantaloni negrii sau albi. Daca ai, iti pui niste pantofi cu toc, daca nu, niste sandale mai sclipitoare sunt ok. In sus iti poti pune o bluza cu dantela sau o bluza inchisa la culoare, sau de ce nu, un maieu inchis la culoare? Daca ai par lung ti-l poti carlionta sau sa il lasi despletit. La fata iti dai cu un blush, mascara, un ruj bun si daca ai un creion de ochi happy. Sa te distrezi! :*

6 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Ca eu stiu ce ai tu in dulap, serios, ce is cu intrebarile astea penibile, pe bune, adica lumea iti da poze si tot felul de rahaturi da doar n-o sa ai tu hainele lu alea de pe siteuri

| Mwha a răspuns:

Poti sa te duci si dezbracata in club rolling on the floor big grin

| MariusGomoi a răspuns:

Ceva in care sa te simti tu binepoti alege ceva combinatii asemanatoare de aici http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| dana2327 a răspuns:

Poti incerca rochite mai sexy, daca nu poti incerca pantalonasi scurti si camasi lejere ( poate chiar mai transparente :-P ). Daca esti mai indrazneta poata topuri scure cu fuste sau pantalonasi cu talie inalta. In orice caz ai grija sa te simti comod in tinuta aleasa.