| anonim_4396 a întrebat:

Merg in club weekendul viitor si nu stiu in ce sa mă îmbrac! Îmi puteți recomanda ceva?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vezi aici diverse ținute de club: http://www.inpuff.ro/teproduse/tinute-de-club

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Gata sesiunea domnisoara studenta? mergem la distractie, imbracate intr-o rochie sexy neagra cu pantofi rosii

| Staind a răspuns:

Haine in principal.

| VibeTrix a răspuns (pentru Staind):

Sa nu mearga dezbracata laughing))))))))))))))))

| bogdan72 a răspuns:

Ca tipa din clipul de la "Nane - 911". Si daca poti sa si arati ca ea e 120% bine laughing

| RaisaIsa a răspuns:

Poti sa iti iei niste blugi mulati cu niste pantofi cu toc de 15 cm, un maieu sau un tricou care vine pana sub sani si toata tinuta o poti asorta cu o geaca de piele care iti ajunge pana la jumatatea spatelui.