| Alexandra2383 a întrebat:

Bunaaa! Am 13 ani si as vrea sa am si eu un creion de sprancene si un eyeliner, exagerez pentru varsta mea? Fara raspunsuri stupide va rog:/

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă sprâncenele arată bine fără, mai mult le strici dacă le faci ceva. Sunt foarte puține persoane care chiar reușesc să își facă sprâncenele să arate mai bine, de-obicei persoanele care chiar au nevoie, cu sprâncene mici și mai pleșuve. În rest majoritatea persoanelor cu sprâncene normale de o grosime și densitate ok, nu tac decât să își piardă timpul și să le strice. În cel mai bun caz arată ca niște păpuși.

Presupun că răspunsurile stupide sunt oricine care nu e de acord cu tine.

| Nirvanaaa a răspuns:

E cam devreme sincer. De la vreo 15 ani e ok dacă e nu e excesiv. happy

| OanaDD a răspuns:

Daca e pentru un eveniment e ok.
Nu e ok sa folosesti zilnic.
Pupici!

| alina2k18 a răspuns:

Nu, cat timp te faci discret.
Recomand gelul fixator de are putina culoare de la Essence.
Cu creionul trebuie sa stii cum sa te faci ca sa arate discret si impecabil.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Da,e devreme.
Iti recomand un gel de sprâncene incolor și un tus oarecare.Pana îți formezi mână merg și astea no name.