| Uza a întrebat:

Daca mi-am dat cu creion pentru ochi pe sprancene, are ceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| pufosheniedebraila a răspuns:

Nu are nimic (nu produce efecte neplacute :cosuri, bubite etc) atat timp cat nu e prea vizibil. (e neplacut sa fii blonda si sa ai sprancenele ca abanosul) laughing te pup :*

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna! Nu afecteaza cu nimic, stai linistita. Eu mai folsoesc pentru sprancene si fard de pleoape si e foarte ok. Atata timp cat nu exista reactii adverse totul e in regula.

| zozo74 a răspuns:

Nu insa creionul pentru ochi nu este pentru sprancene.