| AlexandraHNY a întrebat:

Bunaaa, as dori sa va intreb si eu ceva love struck
mam vopsit saten inchis [foarte inchis]...sa mai dus din culoare, dupa am incercat ceva mai deschis si mia prins doar la radacini [din ding ding ce toanca sunt - LOGIIIC laughing ]

acum vreau sa ma fac un saten foarte foarte inchis care sa imi prinda unifrom.nu neaparat negru.
Ce vopsea imi recomandati? sa fie foarte puternica si sa nu iasa cu diferentee intre radacini si varfuri

5 răspunsuri:
| LalaBandGirl a răspuns:

Vopseaua aia spuma care nu crge, spuma de la welatone...E tare!

| AlexandraHNY explică:

Asa ceva vroiam.

| AlexandraHNY explică (pentru LalaBandGirl):

Te.ai facut si tine?:* vreau sa iasa si puternica nuanta...

| Carina16 a răspuns:

Am inteles ca cele de la Syoss sunt bune...sau este vopsea fara henna...care cica nu ti-ar degrada prea tare parulhappy.