| DoUaPuNcTeIkS a întrebat:

Bunaaa"! Avetii idee cum sa ma imbrac la scoala. Nu vreau ceva simplu gen' [blugi si camasa]ceva in care sa art bine(sunt fataa)

Răspuns Câştigător
| sSeLL a răspuns:

Salut :* in primul rind vreau sa-ti spun ca fiecare are gusturile sale.Dar daca zici ca doresti ajutor te voi ajuta daca ai bani e si inteles ca poti lua o prietena si impreuna cu ea sa vizitati Mallul dar pe mama in nici un caz sa nu o iei :D fiindca cred ca stii ce fel esste cind iti cumperi haine impruna cu mama :D:D.Dar daca nu ai bani la moment sau nu dispui de timp arunca toate hainele din garderoba pe pat si uita-te ce ai curele difeite esarfe bluze pantaloni fuste uite si la accesorii si la papuci. Apoii poti alege dupa culoare un stil de exemplu o bluza si o fusta si la mijloc o curea de toate frumusetzea exemplu:http://www.google.md/......tp?/imgres nu iubesti fustele te imbraci cu o bluzuta ceva mai deskisa la mijlok o kurea si peste un veston ceva o blana ...de asemenea in ginsio poti asorta mai multe bluzite cu asa jacheta http://www.google.md/......tp?/imgres spunem ca intr-o zi vreai sa te imbraci ceva mai sport style vei lua Jeans o curea mai neutra o bluza Si o esarfa si ghete... Uite kiteva stiluriu de la care te poti inspira in fiecare zi totul s\e usor doar putina fantazie http://www.google.md/......tp?/imgres http://www.google.md/......tp?/imgres

2 răspunsuri:
| Năpârlici a răspuns:

Daca nu vrei blugi si camasa de ce nu incerci niste colanti cu un pluoveras mai lung si o pereche de cizmulite lungi, poti incerca si o pereche de colanti sau strampi cu o rochita cu maneca lunga in care crezi tu ca arati bine sau sunt multe alte combinatii pe care le poti face. Uita-te in dulapul tau si vezi ce haine mai ai apoi incerca sa le combini si sa vezi care se potriveste cu care. Trebuie doar sa ai putina imaginatie si sa te inspiri putin de pe anumite site.uri sau reviste.

| Bubbles10 a răspuns:

1.Ia-ti niste gizmulite cu un tricou (indeoseb colorat), un flanelut(negru sau alb chiar si gri) si o pereche de blugi(culoarea blugului nu alta culoare).Si ai putea sa-ti impletesti parul intr-o parte. stilul Dressy
2. Daca vrei ceva mai casual poti sa-ti iei o pereche de colanti negri cu o bluzita mai lunga si cizme. Acresoriitongueoti sa iti irei mai multe bratari diferite dar atunci bluza trebuie sa fie simpla fara niciun imprimeu.Sau un lantisor mai lung(Sa nu iti iei lant si bratari pentru. ca vei arata ca un pom de Craciun)happy!