| Com3 a întrebat:

big grin
As avea si eu o intrebare happy
Are cineva vreo idee cu, ce sa ma imbrac in prima zi de scoala?
Ma gandeam la Blugi - Camasa ( scoasa din pantaloni, nu de aia prea eleganta laughing ) si tenisi!
Astept parerile voastre fara jigniri. happy
Orice idee e bine venita! big grin
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Parerile noastre pentru ce? nu esti capabil sa te imbraci singur?

| marinelamarin a răspuns:

Nu il asculta pe "suntserios! eu cred ca ar trebui sa te imbraci in blugi(din aceia patati negru cu o culoare mai deschisa) tenisi albi, o bluza alba putin larguta scoasa din pantaloni si o gecuta de preferat de piele(neagra) daca se poate si cu tinte(scurta sau normala) si o geanta frumoasa neagra(din aceea care are torti, care se tine in mana ca un bagaj) sper ca te-am ajutatkiss