| Mariussss14 a întrebat:

Vreau maine sa merg la o piata mai mare si nu as avea idee cum sa ma imbrac.
M-am gandit la o camasa alba o pereche de blugi si niste tenesi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ia-ti tricou si blugi la piata, ca-i mai nimerit.
Camasa alba este prea oficiala si o porti la plimbare, sau cand mergi intr-o vizita, dar nu la piata.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce te-ai imbraca cu camasa la piata?
Si mai important, de ce iti pasa cum te imbraci la piata lol

| darrio2007 a răspuns:

La care piată? Un tricou merge nu camasa.

| Bondarel99 a răspuns:

Sa nu cumva sa mergi in tricou. Tanti Florica de la castraveti vrea sa vada baieti imbracati elegant.

| SilentRain a răspuns:

Merge si un tricou, mergi la piata deci nu prea conteaza