| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Bunaaa!
Ce părere aveți despre epilarea definitiva la salon, bineînțeles?
Merita? Momentan am 16 ani, dar as vrea in viitorul apropiat sa îmi fac și eu.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

NU exista epilare DEFINITIVA.
Dupa 3-4 luni se creaza noi radacini de par si - chiar daca vor fi mai putine - vor creste din nou fire de par.

| Yurisa a răspuns:

Nu e definitiva (gen o sa iti mai creasca par pana mori), dar isi mentine efectul luni bune. E cam scumpa totusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu laserul? Bullshit, nu e definitiva. doar cea cu electroliza, da doar in anumite localitati se gaseste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e definitivă.

| TomyBrave2019 a răspuns:

Nu e deloc sănătos, dar nici definitiv. Nu merită. E boală scumpă.

| Cduncfujndf a răspuns:

Nu e bine pentru corpul tău să faci asta, nu e prea sănătoas. Plus că te ține doar câteva luni. Și costă mult.

| Iulian998876 a răspuns:

Nu merita deoarece acele raze nu sunt tocmai sănătoase pentru corp. Riști