| Sussi a întrebat:

Bunaaa dragilor! Am si eu o intrebare(mai ales pentru fete). Vreau sa-mi fac o rochita si am nevoie de un material transparent cu dantela atasata pe el. Se vede ca si cand sunt doar acele flori din dantela(materialul transparent nu se observa deloc)...Nu stiti cum se numeste? Nu gasesc nicaieri! Va pup, multumesc!

Răspuns Câştigător
| ArinaWolf a răspuns:

Pot fi multe tipuri de material si nu sunt sigura la ce te referi dar cred ca zice de un material culoarea pielii acoperit de dantea ceea ce te faci sa pari "dezbracat"(ca sa zic asa) In orice caz materialul ar putea sa fie panza ori satin. sper ca te-am ajutat.