| Mihailescuioana29 a întrebat:

Buna dragilor!
Se apropie o ziua mea si am nevoie de idei in privinta coafurii. Nu sunt sigura daca vreau sa il las pe spate sau sa il prind cumva, dar parca totusi as vrea mai mult sa il prind. Poate imi dati voi niste idei, nu vreau ceva foarte extravagant, vreau ceva simplu si in acelasi timp elegant. Rochita este din dantela bej in partea de sus( ca un corset), iar in spate dantela transparenta, iar partea de jos este neagra( gen volanase). Va multumesc!

2 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Hei. Iti poti face parul asa: https://www.youtube.com/watch?v=74eow80r7JY sau si mai simplu sa il prinzi intr-o coada de cal iar in fata sa ai putin volum ca sa para mai umflat putin nu lipit de cap.