| miracle11 a întrebat:

stiu ca e o intrebare cam nasoala dar maine vreau sa-i dau unei fete o cutie de ciocolata si nu stiu cum sa o fac, cum as putea incepe conversatia ca eu sunt asa mai timid

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O saluti si zici ia de aici ca n.ai servici. Nu o sa faci asa, era la misto - zici ca e pentru ea si iti vezi de drum

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Zâmbești și întinzi cutia spre ea și îi spui, e pentru tine.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Bună, ai cumva coronavirus? Că mor după tine.

| miracle11 explică (pentru supadeceapa):

Haha -_-

| alina2k18 a răspuns (pentru supadeceapa):

Hăhhăhăhă, buna astawinking
Ii zici asa sa o dai pe romantismwinking tinand cont ca ii dai pe 1 martie : iti doresc o primavara frumoasa si dulce ca aceasta ciocolata laughing
winking