| noone9119 a întrebat:

Sfaturi pentru "prima data"? Sunt baiat.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa astepti pana dupa nunta, sexul se face doar cu sotia ta după casatorie nu inainte. Abstinență pana după nuntă

suntserios
| suntserios a răspuns:

Folosiți corect prezervativul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Bag-o. Succes!

| dullcat a răspuns:

Cati ani ai? Faptul ca esti baiat nu spune mare lucru.

| dullcat a răspuns:

Folositi prezervativ si urinati ambii atat inainte de sex cat si dupa, pentru a preveni infectiile.Nu incercati chestii ca in filmele xxx pentru ca prima data oricum este cat se poate de awkward pentru toata lumea.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Fii cu bun simt, foloseste prezervativul (acum trebuia sa astepti pana dupa nunta, dar mno) si da-i sa sune

| GucciMarcheaza a răspuns:

Daca iti zice ca e virgina si sa o iei incet, dai varule fara mila ca e cod secret.

| Danielyygg a răspuns:

Folosește prezervativ, după ce scoți prez te speli pe ea și Mâini și poți pune iar prez și sa faci