| EmilTraian95 a întrebat:

Elefant.ro vinde parfuri originale? Daca da atunci de ce este diferenta mare de pret intre ei si Sephora?

Răspuns Câştigător
| Delcatty a răspuns:

Diferenta mare de preturi este data de faptul ca pe elefant.ro sunt produse care nu au reusit sa se vanda la vremea lor fiind mai vechi, aproape de data expirarii sau cumparate la un pret foarte mic din orice alte motive.
iti recomand site-uri ca http://checkcosmetic.net/ sau http://www.checkfresh.com/ pentru a verifica valabilitatea.
Daca vrei calitate, recomand magazinele alea gen Sephora unde e usor sa ai o garantie. Dai un pret mai mare, dar stii ca face.

| suntserios a răspuns (pentru Delcatty):

De unde ai tu astfel de informatii despre stocurile elefant. ro?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce vide fiecare!
Un PARFUM este foarte scump.
O APA de parfum sau COLONIE de parfum, sunt parfumuri dliate si sunt ieftine.
Asadar, depinde ce cumperi!

| Dalmore a răspuns:

Încearcă notino. Eu nu am încredere în eMAG, am văzut numai recenzii negative pe acolo. Sephora și Douglas îs fițe.

| Dalmore a răspuns:

@Jus7t, la câte întrebari poți să crizezi pentru un ignor? Vrei să bați vreun record? laughing Vorbim cu adminii să bage un premiu și pentru tine de Ofticatul Anului? Nu ești sănătos deloc, ce te doare așa tare de fapt, ignorul sau că nu-ți răspund la insultele copilaresti? Sincer, omule, nu ai un comportament de om normal, cauta-ti un hobby sau ceva, de câteva zile nu știi cum să mă menționezi și să-mi atragi atenția pe aici. E Crăciunul, baga și tu cozonac, un pai și nu mai fi dubios. Eu o să te ignor total oricum că-mi dai un vibe creepy rău de om cu obsesii bolnave. Dincă 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta o face faptul ca la sephora/ douglas, marionnaud sunt originale, nu fake-uri. Nu te lasa pacalit de pret. Nu merita sa dai banii pe un fake, pentru ca nu se va compara cu originalul nici prin miros, nici prin persistenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dalmore...retardato, tu ești atât de analfabetă funcțional încât îți cumperi otravă de șobolani în loc de parfum.
Uite la ea, în loc să mergi la medic să te tratezi pe ce dai tu banii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca asa faci pentru un ignore, ce faci cand te refuza cineva in realitate?laughing

| Jus7t a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai interpretat greșit totul.
Nu compara un ignore primit de la ea cu un refuz de la o tipă de care sunt atras să zicem.
A înțeles greșit un răspuns de al meu, m-a jignit și a căutat ceartă cu mine iar apoi când m-am luat puțin de ea a dat ignore și mă lua pe mine cu "nu mai abera frate".
Voiam să o întreb cu ce o deranjez eu așa mult pe site thinking

| Jus7t a răspuns:

@Dalmore
Scumpo, îți dau un vibe nașpa că ți-am ghicit celălalt cont, nu te așteptai și te-ai speriat puțin nu e așa?
Să știi că mai am efectul ăsta.
Zi "mersi" că am avut mai mult caracter decât o să ai tu în următorii ani și nu am adus în discuție asta până acum și nici o să aduc happy
Mă jignești de după colțuri și apoi când îți scriu pe contul "oficial" dai ignore și mă faci pe mine dubios după ce tu te bagi în seamă cu mine și mă jignești doar pentru că nu ești capabilă să înțelegi ce spun?

Dacă tot jignești măcar lasă omul să aibă drept la replică și nu te ascunde când am ceva de zis.
Și fă asta de pe contul pe care îl folosești cel mai mult, nu de pe altele.
Îți pasă mult de imaginea ta pe site din moment ce recurgi la din astea.
Și încă ceva : învață să vorbești FRUMOS.
Dacă te deranjez în viitor cu ceva spune-mi că nu suntem pe un site unde să ne jignim, ci să ajutăm.
Învață să discuți și să înțelegi mai bine ce spune cineva, nu să te apuci să îl înjuri și să îl faci în nu știu câte feluri că e spre binele tău.

Și dacă nu înțelegi nimic să îl rogi pe Nevermore să îți explice.
Sărbători fericite :*