| MariaAna21 a întrebat:

Bunaaa, pentru scalp gras si căderea părului ce șampon imi recomandați sunt si in Germania si pana acum n-am gasit nimic bun.

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Degeaba ai un produs pentru căderea părului dacă nu știi motivul pentru care asta se întâmplă adică poate ai o lipsă de ceva. Consultă un dermatolog, plătești la el/ea da măcar nu mai încerci n produse inutile.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa intrebi la farmacie. Pentru problema caderii parului ar trebui sa consulti un medic.