| Agirl2000 a întrebat:

Bunaaaa,eu am balul peste câteva zile si nu stiu cum sa ma îmbrac. Faza e ca afară ninge rău si o sa ningă și atunci si o sa fie-6grade.Merge sa imi pun fusta sau o sa fie si înăuntru frig? Pana acolo iau taxiul deci ma gândeam ca e ok.

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Există o soluție simplă, care e practicată în Occident. Pleci de acasă, cum este vremea afară, dar iei la tine ținuta de bal, iar când ajungi la club cu o colegă, mergi la toaleta pentru femei și te schimbi. Oricum, machiajul trebuie refăcut.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde spanac sa știm noi dacă o sa fie frig înăuntru?

| Agirl2000 explică (pentru suntserios):

Păi se tine in club si nu am mai fost pana acum

| Agirl2000 explică:

E in club balul apropo