| AlCoLiKdEnIsA a întrebat:

BunaTPU
Revin cu o intrebare: daca ma masturbez de 5 ori pe zi pot sa patesc ceva?
fundita big grin

20 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Nimic in afara de faptul ca sansele ca tu sa ramai impotent sunt de 70%

| grab a răspuns:

Ce sa zic... ti-o faci cu mana ta! happy

| Rakanishuu a răspuns:

Pai. sa dea Domnul sa mori cat mai repede big grin

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Wow. Mai redu din ia măcar la 4.

Răspuns utilizator avertizat
| LaYeR a răspuns:

Poti sa te dezhidratezi, trebuie sa bei foarte multe lichide cam 3-4 litri pe zi.

| Aphrodytha a răspuns:

Da, o sa-ti cada mana.

| coco4782 a răspuns:

Saraca pasarica laughing)

| JustSmileK a răspuns (pentru coco4782):

Adevarat!laughing)

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru JustSmileK):

Ba nu1
Fac sala ok? nici nu stii ce efacta are asupra muschilor rolling on the floor

| JustSmileK a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Esti fata sau baiat?

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru JustSmileK):

Om laughing

| JustSmileK a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Bine omule laughing, atunci "fa sport" in continuare. laughing

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru JustSmileK):

Mersi la fel

| JustSmileK a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Ok laughing, eu nu pot lasa mesaje, de aia am raspuns aici. Ma cam miram ca am vazut ca restul intrebarilor tale pareau serioase.

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru JustSmileK):

Bine ma bucur big grin

| LordCroft a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Hooo nesatulo mai abtine-te ca o sa usuci pasarea aia rolling on the floor rolling on the floor

| YesOMG a răspuns:

Da. Obsesie!

| MyhaXMaya a răspuns:

Da! Devii dependent/a!
Sfatul meu : Abtinete!

| p3dro5 a răspuns:

Decat sa te masturbezi mai bine faci o treaba serioasa adica un sex cu un partener.p.s. vezi sa nu faci entorsa la mainidaca te masturbezi cam des.