| Sorinelmihai a întrebat:

Salut, revin cu o întrebare.
Cum sa fac sa nu mai ejaculez asa repede cand ma masturbez, exista vreo modalitate ceva pastile ceva?
Am 17 ani și sunt încă virgin.

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Salut! Cu cat ai mai multa experienta sexuala (nu masturbare), cu atat de deprinzi si vei inceta sa mai suferi de ejaculare precoce.

| Sorinelmihai explică (pentru StefanChriss):

Mersi sper sa fie cum spui tu

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Exersează.

| Frank51 a răspuns:

Cum definesti tu "asa repede"? Daca e vorba de 10-15 minute trebuie sa il transformi in "destul de ok".

| Sofer a răspuns:

E normal lucrul asta la vârsta ta.

| Adrian5575 a răspuns:

Este normal pentru varsta ta. Nu te umfla aiurea cu pastile. Dupa ce o sa faci prima data cu o fata, o sa fie mai ok.