| evelynne a întrebat:

Bune fetele. As vrea si eu sa-mi spuneti o marca buna de vopsea de par care sa straluceasca si sa nu se duca la primele 2-3 spalari (nuanta brunet). Inainte foloseam Syoss, dar se duce prea repede, deja dupa cateva spalari incep sa mi se vada cul parului natural.

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Recomand cu încredere vopsea de la L'oreal Paris.
Costă în jur de 30-50 lei, însă este de calitate superioară; conferă strălucire părului pentru lungă durată, iar culoarea se decolorează după mult timp.
Baftă!

| Mârr a răspuns:

Garnier tine 4 saptamani... London tine cam 1 luna jumatate, 2 chiar [depinde de cat de des te speli]... vopsele/vopselurile profesionale de la coafor tin pana la 2 luni jumate happy

| Raluca597 a răspuns:

Vopseaua de la Kallos este buna dureaza cam 3 luni si nici nu este scumpa.