| SweetPaine a întrebat:

M-am vopsit recent cu Syoss, culoarea ciocolatiu si nu sunt multumita cum a iesit deoarece nu e foarte diferita de culoarea parului meu.As vrea sa ma vopsesc din nou insa nu sunt hotarata ce vopsea sa aleg de data asta avand in vedere ca Syoss se duce la cateva spalari.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Garnier este o vopsea foarte buna si se gaseste si fara amoniac.
Vezi aici:
http://www.garnier.ro/......color.aspx

Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Alege palette sau wellaton

| Aimèeeee a răspuns:

Incearca cu Garnier.

| SweetPaine explică (pentru Aimèeeee):

As prefera ceva fara amoniac happy

| Aimèeeee a răspuns (pentru SweetPaine):

Se gaseste si fara amoniac.

| MariusGomoi a răspuns:

Cel mai important, inainte de a te vopsii din nou, decoloreaza-te

| AnaBăă a răspuns:

Pallete