| vondyyy a întrebat:

Burta. Cel mai urat lucru de pe planeta aceasta. Cunoasteti cateva trucuri pentru a da burta jos, este foarte umflata si nu prea stiu ce sa fac, ce sa mananc si ce sa nu manac si tot asa.

Răspuns Câştigător
| andreuxxaa9095 a răspuns:

Daca iti permiti du-te la masaj...eu am slabit 10 kg in 10 sedinte de masaj + ca am renuntat la suc, la mancatul seara si am bagat in alimentatie cateva salate. Fara sa fac sport si fara sa ma infometez. big grin Sunt mandra de mine acumbatting eyelashes... Bafta! :*:*

2 răspunsuri:
| Ariannna a răspuns:

Niște abdomene ar fi bune sau câte o tură de stadion până te obișnuiești și începi să mărești turele.Iar cu alimentația bazează-te mai mult pe fructe și legume, fără dulciuri și mâncare grasă.
:*

| magdiy a răspuns:

Deci in primul rand ai putea incepe cu exercitii fizice sau yoga macar 1 ora pe zi, iar dupa asta ar trebuisa inlocuiesti dulciurile cu fructe si legume iar apa cu un suc de morcovi natural, deoarece stii doar ca ajuta la vedere. si cam atat, daca vei urma aceste sfaturi timp de o luna macar, dupa asta imi vei multumi.