| ApaMineralaPlata a întrebat:

Buna TPU de vreo 2-3 seri ma simt umflata la burta, dar nu doar ma simt ci chiar sunt laughing credeti ca e din cauza ca mananc mar, precizez ca fac abdomene zilnic! Sper ca ma puteti ajuta cu cateva sfaturi utile, ce as putea sa fac sa nu mai fiu asa sad, va multumesc anticipat! :*

3 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Incearca sa bei dimineata pe stomacul gol un pahar de apa inainte sa mananci cu 30 de minute

| ShdDidutz a răspuns:

Pai daca mananci mar sa il mananci intre mese ca de la el se trage. tongue

| Iolss a răspuns:

Daca mananci marul pe stomacul gol "aproximativ", atunci da, din cauza asta te simti asa. Marul cauzeaza aciditate, asa ca mananca-l intre mese! sper ca te-am ajutat. :*