| anonim_4396 a întrebat:

C tratament imi puteti recomanda pentru caderea parului? Indiferent de pret!
As vrea un tratament bun care da rezultate, pentru ca am incercat si eu multe, dar s.au dovedit a fi fara un rezultat pozitiv.
Ast cu interes, raspunsurile voastre.
Dau fundita logic!
~Ms anticipat tuturor~

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă să masezi pielea capului cu ulei de ricin, lași să acționeze timp de 2 ore după care te speli cu un șampon vitaminizant și un balsam pentru strălucire/volum/hrănire, etc.
Faci acest tratament până la rezultatele scontate, cel puțin 4-6 luni. Uleiul îl găsești la Plafar (centru de ceaiuri), un flacon de 30 de ml, 3. 5 ron.
Din alimentație să nu lipsească fructe și legume proaspete, sunt sursă de vitamine.
Cu plăcere.
Sănătate.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| alinoovsky a răspuns:

Salut! Uite cateva metode naturale pentru problema ta http://www.desprecopii.com/info.asp?id=793 Sper ca te-am ajutat!

| Giovanna a răspuns:

Lasa-ma cu metodele naturale si cu uleiul de ricin, iti face parul frumos dar mie mi-a picat in continuare. Am folosit aproape tot ce se putea folosi si sincer, la mine doar vichy a dat rezultat dar folosit asa ca la carte, cam doua fiole pe saptamana si am folosit si samponul energizant de la vichy, e super bun, iti lasa parul fin ca matasea. E drept ca e scump dar merita toti banii!

| nyna a răspuns:

Incearca produsele de la Gerovital...sunt f bune