| Anna04 a întrebat:

Ca sa fac ca sa nu mai am buzele "crapate"? funda daca merge

8 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Foloseste un balsam de buze!
E foarte bun!

| bebbee a răspuns:

Pai poti folosi un balsam de la NIVEA ESSENTIAL. Are un capac albastru. SPer ca te'am putut ajuta cu cevawinkingtongue!`

| kisskissa a răspuns:

Te dai seara cu miere pe buze. sau poti sa folosesti crema Nivea hidratanta. Amundoua functioneaza :*

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Şi eu aveam problema asta şi am încercat tot felul de iruri si balsamuri de buze şi nu m-au ajutat, dar de vreo jumătate de an folosesc balsam de buze de la Nivea Essential Care, acela albastru închis, nu cu arome de fructe şi acum nu mai am probleme happy

| Awkesna a răspuns:

Buna~
Date cu strugurel de buze in fiecare zi, eu ma dadeam de vreo 5 ori pe zi :d
Balsamul de buze de la NIVEA, acela verde-albastru asa, asta: http://fl1.shopmania.org/......258745.jpg
Strugurel cu aloe vera
Crema de galbenele, astea le stiu eu :-p
F?

| Smeck15 a răspuns:

Ia'ti un strugurel e 20 d mi laughing love struck

| yoly_7213 a răspuns:

Buna ati cunperi de la farmacie un strugurel de fructe . te dai si seara anaine sa dormi dupa o zi doua o sa vezi rezultatul

| yoly_7213 a răspuns:

Buna ati cunperi de la farmacie un strugurel de fructe. te dai si seara anaine sa dormi dupa o zi doua o sa vezi rezultatul