| Abecedare a întrebat:

Am buzele crapate. Ce sa cumpar sa imi treaca?

Răspuns Câştigător
| BOOBZen a răspuns:

Strugurel sau balsam de buza.Am auzit ca daca le freci cu o periuta de dinti veche te scapa de pielea uscata, iar dupaceea aplici niste balsam de buze sau strugurel

10 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Ia-ti niste crema de galbenele sau strugurel pentru buze iti va trece sigur

| MeMeMe97 a răspuns:

Baulsam,gloss,cremee mai grase(apidermin)ceva care sa iti hidrateze buzele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strugurel

| LikeNobodyElse a răspuns:

De la nivea e un ruj transparent.e f bun

| baraghin a răspuns (pentru LikeNobodyElse):

Da stiu si eu l-am folosit

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru baraghin):

E bine; d

| Smilee4Mee a răspuns:

Incearca strugurinahee hee, sau ia'ti cv crema de la farmaciewinking. Funda?

| PoliTm a răspuns:

Strugurel.

| LovelyPuppyEyes a răspuns:

Bunahappy! Poti sa-ti cumperi de la farmacie strugurel, sau pur si simplu sa-ti dai cu o crema normala de fata pe buze. Am auzit ca mierea ajuta buzele cand sunt crapate. Sper ca te-am ajutat ohappy

| Deea0509 a răspuns:

Crema de galbenele ajuta