| kUuKii a întrebat:

Ca sa iti mai dai o gaura in ureche la salon iti trebuie aprobarea parintilor daca ai sub 14 abi?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In mod normal nu, dar ar fi bine sa-i consulti, inainte de a face acest pas. Succes!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Corect ar fi sa te consulti cu parintii tai, nu ca acestia nu ar fi de acord, in felul acesta dai dovada de bun simt si respect.

| RamiFlore a răspuns:

Chiar crezi ca te mai intreaba cineva in ziua de astazi.cati ani ai sa stiu daca iti dau tigari, alcool, droguri, iti faci pierce, tatuaj?
In orice caz, presupun ca ai tai stiu...nu ai avea cum sa ascunzi gaura in ureche poate decat daca ai parul lung.

| Adela50 a răspuns:

Nu iti trebuie.

| ACI_1105 a răspuns:

Nu...eu mi-ai facut pe la 12 ani si nu m-a intrebat nimeni cati ani am.

| andry_6824 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaa