| DinnAdinnA a întrebat:

Ca sa-mi fac unghii gen astea http://www.youtube.com/watch?v=dtjQi1pHls4&feature=relat ed trebuie sa am o oja speciala?

Funda!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Cum a zis si rainbowgarden cu oja ieftina nu faci nimic, insa cu oja gen OPI sau china glaze( cam astea sunt foarte conoscute) sau de fapt orice oja care e mai mult de 15 lei sigur iti iese.

2 răspunsuri:
| rainbowgarden a răspuns:

Nu iti trebuie o oja speciala dar nu merge cu oja la 2 lei, trebuie sa fie o oja cat de cat buna.

| wolder a răspuns (pentru rainbowgarden):

Deci cam orice oja mai scumpa de calitate si merge?