| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a întrebat:

Call of duty modern warfare 3 sau crysis 2

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Call of duty mw3.

| sy46 a răspuns:

Call of Duty

| nonny50 a răspuns:

Crysis 2. Nici macar nu e nevoie de motive.

| shadovv a răspuns:

Skyrim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 2 tipuri de jocuri diferite din cate stiu eu(cel putin am jucat crysis 2 si din cate stiu eu in afara ca e FPS ca si MW3 cu arme nu vad alta asemanare).
Eu as alege Crysis 2 desi nu am jucat Modern Warfare 3, dar din cate am auzit e cam acelasi lucru cu MW2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 2 tipuri de jocuri diferite din cate stiu eu(cel putin am jucat crysis 2 si din cate stiu eu in afara ca e FPS ca si MW3 cu arme nu vad alta asemanare).
Eu as alege Crysis 2 desi nu am jucat Modern Warfare 3, dar din cate am auzit e cam acelasi lucru cu MW2.
Hai noroc.

| Spike189 a răspuns:

De ce nu amandoua? Ma rog, daca ar fi sa aleg as alege Modern Warfare 3 ...Crysis 2 a decazut mult fata de prima partetongue

| jurnalistu a răspuns:

Modern warfare 3winking

| jurnalistu a răspuns:

Call of duty

| rbTShiAtaT a răspuns:

Call of duty Modern warfare 3happy

| rbTShiAtaT a răspuns:

Call of duty.