| dedfgv a întrebat:

Cam cat costa uleiul de cocos? si de unde il pot lua?(cel care se foloseste in mastile pentru par)

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Găsești aici http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-ulei-de-cocos.html cu 8, 50 ron (șampon cu ulei de cocos), sau ulei de cocos pentru piele, buze, ten sau scalp cu 33 lei.
Baftă!

| Bubz a răspuns:

De la o farmacie, plafar... nu stiu cat costa dar oricum nu cred ca e scump... dar daca alegi sa'l iei de la un supermarket s-ar putea sa fie mai spump decat la plafar happy

| Céline7 a răspuns:

Mai bine ai folosi ulei de masline happy

| simaaa a răspuns:

Este cam 10 lei il poti lua de la farmacie funda