| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat de tare doare piercing-ul industrial? Știu că durerea se simte diferit. Ceva sfaturi? Ce părere aveți despre piercinguri in general?

11 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu stiu cat de tare doare dar arata foarte fain. Mie personal imi plac, dar nu cele care sunt foarte mari, facute doar ca sa sara in ochi.

| Pinkvanilla9 a răspuns (pentru Wr3nch):

La fel. Sunt cam indecisa, cred că voi alege sa nu îmi mai fac.

| Wr3nch a răspuns (pentru Pinkvanilla9):

Decizia e a ta. Peste stereotipuri cum are nellu64 o sa dai orice ai face.

| LPCTSTR a răspuns:

Fara, risti infectii si daca faci septicemie, aia e, incercarea moarte "are".

| Pinkvanilla9 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Mulțumesc de avertisment!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Piercing-ul cred că printre altele denotă și o poziție socială anume, nu-l face, e oribil!

| Pinkvanilla9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc de opinie, trebuie sa precizez ca nu sunt genul de adolescenta rebela cu parul vopsit în nuanțe turbate, vestimentație mai dura să zic așa.

| 33226633 a răspuns:

Nu-ti face piercing te rog nu-ti face bine esti frumos/frumoasa fara.

| Pinkvanilla9 a răspuns (pentru 33226633):

Mulțumesc de parere, o sa iau în considerare și propunerea aceasta.