| NadyPorahy a întrebat:

Cam cat o sa imi creasca parul pana in luna mai adica cati cm sau mm?

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ritmul de crestere a parului variaza de la o persoana la alta.Probabil ca va creste cu 1 cm.

| monyk a răspuns:

BUna, parul creste dar sa nu crezi ca va creste cine stie cat pana in luna mai nu e mult timp, nu are cum sa creasca cm, eventual 1-2 mm, ca de obicei iti creste vreo 10-12 cm pe an, asadar sa nu te astepti la cresteri mari, oricum nu se va observa ca a crescut pana in mai, eventual pana la anul` in mai...

| adi4ever a răspuns:

Care par? de pe piciore, de pe maini, din cap sau de la pasarica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paru creste cu un cm pe luna.