| Ellynna a întrebat:

Cati cm creste parul intr-o luna? Am fost tunsa bob(m-am tuns pe la sfarsitul scolii), iar pana acum nu a crescut exagerat, si vreau sa creasca mai repede.Stiti ceva "trucuri"?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Crește între 1 și 2 cm pe lună.
Un truc ar fi uleiul de ricin cu care îți masezi pielea capului și după 2 ore te speli în mod obișnuit.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mulțumesc pentru fundiță și aștept să-mi scrii cum este cu tratamentul, bine?
Pa, pa.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

1 cm pe luna

| Ramona_5995 a răspuns:

Şi eu am nevoie sad!

| Ellynna explică:

Mersi ''Legiuitoarea'' am sa tin cont de sfatul tau. De aceea ti-am dat tie funda

| Ellynna explică:

Bine, maine voi merge sa iau uleiul de ricin, si cu siguranta o sa-ti scriu.:*

| DxDoarEuxD a răspuns:

De cand e lumea si pamuntul parul creste 3cm/luna big grin

Funda pls