| HappyCandy a întrebat:

Cam cite perechi de jeansi ar trebui sa aiba o fata?

14 răspunsuri:
| kitishor a răspuns:

Spre exemplu, eu am. sa ma scotocesc prin sifonier. laughing deci :
- o pereche de jeansi albastrii
- unii negrii
- 2 perechi rupti
-o pereche decolorati
- una roz
- unii albi
-unii scurti. de vara
-si altii trei sferturi.
Insa nu trebuie sa ai foarte, foarte multe. Ca doar nu te imbraci doar in jeansi. Si mai ales vara! Normal, te imbraci si in jeansi scurti dar e vara nene... mai imbraci si o fustita sau o rochita. :X Toate cele buune!

| RainOfColors a răspuns:

Depinde... Daca nu prea poarta, poarta mai mult rochite, fustite etc cred ca 2-3 perechi ar fi ok, daca poarta, cat de multe.

| WeaponGirl a răspuns:

Cate isi permite! happy

| Hirako a răspuns:

La fiecare 4 secunde un copil moare pentru ca nu i se administreaza medicatia de 50 de LEI.Cat mai multe perechi sau cat mai putine? happy

| JamilaGizeh a răspuns:

5-6

| JamilaGizeh a răspuns:

6-7

| ktrinel a răspuns:

Daca se poate si cate una pe zi laughing), 8-10 cred ca ii ajung pe sezonwinking

| Kasia a răspuns:

Neaparat: o pereche jeansi negrii
o pereche jeansi albi
o pereche jeansi skinny
o pereche jeansi evazati
o pereche jeansi rupti sau prespalati
o pereche jeansi colorati. apoi daca iti doresti si altcvea poti imbogati"colectia"

Răspuns utilizator avertizat
| Intelligence a răspuns:

In limita bunului simt eu zic ca 3.
Jeans obliogatori de culoare neagra
Unul mai deschis..si unul cum e blugul normal, Nu crezi ca am dreptate?batting eyelashes Fundalaughing))))))?big grinbig grin

| Dianna21 a răspuns:

Depinde cat de mare este bugetul laughing.
Daca ai bani. de ce sa nu ai mai multe perechi thinking
Oricum vara incearca sa porti fuste, rochitebatting eyelashes. altfel vei murii de cald laughing

| Francessca a răspuns:

Eu consider ca cam 5 perechi ar fi destul. Mai te imbraci si in altceva cum ar fi rochie sau fusta, e mai feminin.

| ElenaMntn a răspuns:

Nu cred ca exista un raspuns pentru aceasta intrebare. Consider ca fiecare are cati doreste. Dupa parerea mea, o fata trebuie sa aiba minim 3 perechi de jeansi.

| Madllen a răspuns:

Pai cate vrei, cate iti permiti, dar incearca sa iti ei cate unu din fiecare model ca sa nu existe chestii de genu "din astia am 2 si din astia nu am hai sa imi mai iau unii" laughing parerea mea i.ati din fiecare si vara evita sa.i porti ca te topestiwinking sper sa te ajute happy