| sKuMpy52 a întrebat:

Cam cu ce credeti ca ar trebiu sa am imbrac la inceput de cls a Va? tinand cont ca sunt fata?

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

O rochie si sandale / balerini.

Apache
| Apache a răspuns:

In clasa a V chiar nu conteaza! cine crezi ca se uita la tine...

| ladygaga a răspuns:

Conteaza cum arati intr`a 5a?
In clasa a 5a eu numai de invatat ma ocupam, nicidecum de cum voi fi imbracata la inceputul scolii.
Dintr`a 7a in sus te preocupi de asta, pentru ca intr`a 5a niciun baiat nu se uita la tine.

Mai bine mai deschide si tu o carte de romana ca iti lipseste materia asta.

| mihaibrasov a răspuns:

Stiu ca n-o sa imi dai funda, dar iti spun asa : cu uniforma scolara.

| DarkMusic a răspuns:

Lol.sa stii ca e cam ciudat ca un copil de cls a 5 a sa intrebe asta. ceva comfortabil oricum. e prima zi de cls a 5 a nu parada modei. xD

| The Epic Fail Guy a răspuns:

In primul rand se zice "imbrac". In al doilea rand, cu orice te simti tu confortabil happy

| dragutzyka29 a răspuns:

In primul rand tu nu treci cls a VI-a? in ala 2-lea rand poti sa te imbraci cu ai de sfarsit de an prin care ti se vedeau chilotii
glumesc
poti sa-ti iei o rochita

| SnicK a răspuns:

Du-te tu fata, la clasa 5-a nu ma interesa cum umblu. De la a -a6a in colo conteaza =)
Sper ca maine sa nu ne ceri sa iti raspundem "Cand sunt pregatita sa fac sex"

| Kira9747 a răspuns:

Eu m-am inbracat cu un costum in romburi, o fustita, o camasa cu maneca scurta si o vesta mai scurta pusa de forma:*:*

| LovelyBitch a răspuns:

Cred ca in ceva elegant, dar totodata sic.si important, sa te simti confortabilwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu haine laughing

| cssmirel a răspuns:

Cu hainehappy

| sKuMpy52 explică:

Snick mi-ar veni sa te injur da nu meriti nici chestia asta!