| nicoletaparaschiv a întrebat:

Am si eu o intrebare: cu ce credeti ca as putea sa ma imbrac la banchet tinand cont ca se va face la un restaurant de lux, elegant si in centru orasului. sunt o fata inalta, cu parul pana la umeri si negru?

Răspuns Câştigător
| nicoletaparaschiv explică (pentru Esperança):

Mersi frumos....am gasit o rochie potrivita. Mai astept raspunsuri pentru a desemna castigatorul.

| Esperança a răspuns (pentru nicoletaparaschiv):

Cu plăcere, mă bucur că ai găsit happy
O seară bună!

3 răspunsuri:
| nicksb a răspuns:

Rochile de la "Chanttal Design " a caror imagine este Andreea Mantea sunt foarte cautate si apreciate pe piata fashion. Au lasant o noua colectie pe nume Star Collection. Rochitele sunt accesorizate cu pietre Swarovski. Aceste rochite le poti gasi aici : http://www.smartchic.ro/chanttal