| idontgiveafuck2344 a întrebat:

Hello TPU, ce parere aveti despre aceste tipuri de rucsacuri : https://www.glami.ro/reserved/reserved-rucsac-tip-sac-ne gru-1135656/
Credeti ca merita sa investesc bani in unul?
Si la ce credeti ca l-as putea asorta,tinand cont ca eu NU ma imbrac deloc sport, niciodata!

6 răspunsuri:
| idontgiveafuck2344 explică:

Frate,eu vorbeam serios. daca voiam o punga chiar crezi ca puneam intrebarea?

| idontgiveafuck2344 explică:

Pai nu stiu, da click si tu pe ce link am pus eu, si apoi cauta pe google rucsac sport.Vezi tu singur diferenta daca esti in stare

| idontgiveafuck2344 explică:

De unde ai tu idee cu ce imi sta mie bine? laughing))) Lol, esti mai penibil decat sacul ala de gunoi laughing)))))))))

| Iulianna0211 a răspuns:

Buna! Mie cel putin imi place foarte mult acest tip de rucsac deoarece mi se pare destul de comod. Intr-adevar acesta se potriveste unei tinute mai sport si hiar daca tu ai adoptat acest stil vestimentar, il poti folosi atunci cand mergi in excursii sau in drumetii, la munte s-a. Eu cred ca merita sa dai bani pe el. Sper ca parerea mea te-a ajutat!

| idontgiveafuck2344 explică (pentru Iulianna0211):

Da,dar cel prezenta de mine in imagine nu e chiar unul sport, e ceva mai elegant.Si cam in genul celui din poza as vrea.De asta zic, la ce as putea sa il asortez?

| Iulianna0211 a răspuns (pentru idontgiveafuck2344):

Pai sincera sa fiu, il poti asorta aproape oricarei piese vestimentare, dar sa nu fie prea eleganta.