| pitika_8066 a întrebat:

Buna!
cum sa ma imbrac de ziua unei prietene tinand cont ca am 13 anibig grin

10 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

O fusta de blugi ma scurta de genunchi, colanti negri, o bluza( ce iti place), cizme lungi( avand in vedere ca este frig). sau:
o helanca( nu conteaza culoarea), cu o bluza de genul asta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:12, s:0&biw=1152&bih=636
si blugi, cum are fata din imagine + cizme.
accesorii: cercei, mai micuti, un ceas, un colier, bratara din margele etc. parul: o bentita sau o coada de cal prinsa sus ori coc.
cred ca e cel mai potrivit pentru varsta de 13 ani. funda?

| twilight98 a răspuns:

Pai poti sa iti iei o fusta in carouti (rosu, maro)colanti negri, cizme gri si in sus o bluza aproape la fel la culoare ca si maro de pe fustahappydai fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa iti iei niste colanti negri un top mai lung gri tip rochita niste cizme gri inalte sau de preferabil joase cu toc si o esarfa vei arata super:Xbig grin

| Dreamy a răspuns:

Depinde unde e tinuta petrecerea:
Daca e tinuta intr-ul restaurant de fite imbracate cu o rochie eleganta, sa nu pici prost in ansamblu\
Daca e acasa sau la tara (in locuri obisnuite) te poti imbraca cu jeansi si o bluza mai draguta
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| RoaRxDD a răspuns:

Pai... e aniversarea ei, nu este mare chestie, un tricou putin mai lung, cizme/conversi si colanti pe dedesubt ar trebui sa fie de ajuns :]

| Eusuntaici a răspuns:

Buna! Hmm...Sa ma gandesc...Niste botine sau cizme, un plover mai lungut si niste colanti!

| me_5879 a răspuns:

Ai putea sa porti o rochie cu un umar ( mie imi plac mult :d) cu jeansi sau fusta.ai putea sa porti o rochita dar sa nu fie prea larga pentru ca banuiesc ca stii si u cum sunt baietii de 13 aniwinking. sau ceva cu paiete daca e in stil disco.succes si distractie placutawinking

| miha3Lla a răspuns:

Pai te-ai putea imbraca cu o rochie neagra... tinand cont ca rochia neagra este buna indiferent la ce eveniment participi. daca nu, poti sa iti iei u bluza lunga cu colanti si cizme inalte, de preferabil cu toc:X:X:

| Mariucaaarr97 a răspuns:

Colanti si pantaloni scurti deasupra si o bluza gen:http://www.modanet.ro/articol_Pulover-lila-negru-cu-romburi_qmc9b.html cu tenisi ca astia:http://www.trilulilu.ro/Dyyyaaa/30f88db16244cb
si accesorii ca astea:http://emogirl.3xforum.ro/post/32/1/Accesorii_si_imbracaminte_EmO/ si ai putea incerca sa-ti faci cateva bratari din ata in zig-zag cu 2 culori: roz si negru dar important e sa-ti placa tie.:*:):X>:D

| sysygame a răspuns:

Pai nu trebuie sa te imbraci foarte elegant pentru ca nu vei putea sa te misti, sa dansezi eu as zice sa te imbraci asa cum te imbraci cand mergi la un suc. Daca esti mai eleganta sh ziua prietenei se tine undeva in oras imbracate intr-o pereche de pantaloni de blugi scurzi sau pana la genunchi, o pereche de cizme maro, un tricou, o vesta neagra, sh un cojocel fara manici. sau, o pereche de colanti din piele cu o fustita cu volanase pana deasupra de genunchi, o camasuta sh ea cu volanase la gat care vune bagata in fusta sh peste un bolero, in picioare cizme fara tok