| Ririru a întrebat:

Cam de o luna vreau sa ma vopsesc cu o nuanta de roscat, dar nu m-am hotarat inca care nuanta si ce firma sa folosesc.
Mentionez ca vreau o vopsea fara amoniac ( puteti sa-mi spuneti firmele de la care mai gasesc vopsele fara amoniac, si sunt bune) iar daca aveti timp sa-mi recomandati si o nuanta de roscat avand in vedere ca eu am un ten nici inchis, nici deschis iar culoarea mea naturala este un saten inchis ( care la soare are MICI reflexe de roscat inchis). Multumesc! Chiar am nevoie de ajutor pentru ca nu ma pricep laughing

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Eu iti recomand Garnier, care se gaseste si fara amoniac.
http://www.garnier.ro/......color.aspx

Eu iti recomand nuanta 3.6 Rosu Profund.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Sau nuanta 5.5 Pralina Acaju este de asemenea foarte frumoasa.

| Bondarel99 a răspuns:

Revlon e fara amoniac.Eu m-am facut o data cu blond de la Revlon si a iesit destul de frumoasa culoarea, cred ca o sa-ti iasa ce vrei, dar sa-ti iei cu o nuanta mai deschis decat ce vrei tu sa-ti iasa.